Home Aktualności Z promilami samochodem po dziecko
Aktualności

Z promilami samochodem po dziecko

Nietrzeźwy czterdziestodwulatek został zatrzymany w Choszcznie przez policję po tym, jak przyjechał autem po swoje dziecko. Jak się okazało, mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu. Wcześniej przy cofaniu uderzył w maszt, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Jak donosi Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie do incydentu z uderzeniem w maszt doszło na jednej z ulic w mieście. Służby otrzymały zgłoszenie o tym wydarzeniu, a następnie zaczęły szukać kierowcy w celu wyjaśnienia okoliczności. Było to o tyle łatwe, że całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu.

Wkrótce policja odnalazła samochód i prowadzącego go mężczyznę. Znajdował się on około kilkuset metrów od miejsca zdarzenia w Choszcznie. Czterdziestodwulatek przyjechał tam autem po swoje dziecko. Mężczyzna przyznał się do kolizji, ale ze względu na jego nerwowe zachowanie, policjanci zdecydowali się przeprowadzić badanie trzeźwości. Wykazało ono, iż kierowca miał 1 promil alkoholu w organizmie.

Policja zdecydowała się zatrzymać mężczyźnie prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem może mu teraz grozić kara pozbawienia wolności, nałożenie grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Czterdziestodwulatek będzie teraz musiał stanąć przed sądem.

Author

Redakcja