Home Aktualności Koncert nad jeziorem z kwiatami we włosach
Aktualności

Koncert nad jeziorem z kwiatami we włosach

Ciepły, letni wieczór i niezwykły klimat promenady nad jeziorem to doskonała sceneria do koncertów, które z pewnością pozostają w pamięci na długo. Nie inaczej będzie w najbliższy piątek, gdy na scenie nad jeziorem w Choszcznie będzie można usłyszeć największe hity z dawnych lat. Zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy miasta z pewnością usłyszą coś, co przypadnie im do gustu i zachęci do wspólnej zabawy.

W lecie zarówno w największych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach ogromną popularnością cieszą się koncerty na świeżym powietrzu, w amfiteatrach i na plenerowych scenach. W tym roku mieszkańcy Choszczna mogą znaleźć także coś dla siebie. „Koncert nad jeziorem” to propozycja dla osób, które chcą posłuchać największych przebojów Seweryna Krajewskiego i Krzysztofa Klenczona w nowych, ciekawych aranżacjach zespołu Retro Gitary. Podczas imprezy będzie można usłyszeć takie hity, jak niezapomniana „Anna Maria”, „Płoną góry, płoną lasy”, „Kwiaty we włosach”, „Nie spoczniemy” czy „Była to głupia miłość”. Teksty tych starych hitów z pewnością zna każdy, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by w trakcie koncertu nie tylko zasłuchać się w wyjątkowej muzyce, ale również zaśpiewać razem z artystami. A artyści, czyli zespół Retro Gitary to muzycy ze Szczecina, którzy zafascynowani są polską muzyką z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. W przeszłości tworzyli między innymi znany i popularny rock-musical Rent, który cieszył się ogromną popularnością wśród widowni w każdym wieku. Podczas koncertu muzycy zaprezentują zarówno najbardziej popularne, jak i mniej znane utwory, które młodszą widownię z pewnością przeniosą w klimat dawnych lat. Wędrówka w czasie poprzez muzykę to najlepszy pomysł, jaki można znaleźć na piątkowy, sierpniowy wieczór.

Na „Koncert nad jeziorem” zapraszamy na promenadę w Choszcznie przy ul. Nadbrzeżnej na wysokości pomostu widokowego. Start imprezy o godzinie 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Author

Redakcja