Home Różności Jaka będzie najlepsza pamiątka na ślub dla pary?
Różności

Jaka będzie najlepsza pamiątka na ślub dla pary?

Goście zaproszeni na ślub bardzo często nie wiedzą, na jakie upominki warto się zdecydować. Najczęściej wręczana jest wtedy gotówka w kopercie, natomiast wtedy, gdy chcemy, by podarunek był pamiątkowy, możemy dodać do niego również dodatkowe przedmioty. Jakie pamiątki dla pary na ślub warto wybrać? Zobacz nasze propozycje!

Jakie upominki dla pary młodej wybrać?

Pamiątkowy upominek na ślub to bardzo dobry wybór, szczególnie w sytuacji, gdy nie zamierza się przekazywać prezentu rzeczowego, natomiast wręczyć zamiast niego gotówkę

 

Taki podarunek może być bardzo dobrym wyborem od każdego gościa. Często wybierane są one przez osoby, które związane są bliżej z Panną Młodą albo Panem Młodym, na przykład może być to pamiątka ślubu od chrzestnej albo chrzestnego, rodziców, przyjaciółki albo przyjaciela.

 

Obecnie podarunków tego typu jest mnóstwo, dlatego wybraliśmy kilka, które będą mogły wtedy bardzo dobrze się sprawdzić.

 

Pamiątka ślubu w formie obrazu

Ciekawym pomysłem na ślub będzie wtedy podarowanie obrazu albo alternatywnie plakatu.

 

Można zdecydować się wtedy na obraz lub plakat stworzony przez artystę, dlatego będzie on również wspaniałą dekoracją wnętrza. Ciekawe propozycje można znaleźć już teraz w galeriach sztuki, również działających w internecie.

 

Inną propozycją może być w tym przypadku zakupienie personalizowanego obrazu, który przygotowany będzie na bazie gotowego szablonu, w konkretnym stylu. Przykładowo może być to obraz prezentujący karykaturkę, obraz złożony z wielu zdjęć. Firmy zajmujące się przygotowywaniem tego typu obrazów mogą przedstawić je klientom w wielu ciekawych wariantach, więc można wybrać zarówno te bardziej humorystyczne, jak i eleganckie.

 

Albumy na zdjecia ślubne

Kolejną ciekawą propozycją będzie podarowanie prezentu jak album ślubny personalizowany. Z pewnością dzięki personalizacji będzie on jedyny w swoim rodzaju i dzięki temu będzie mógł on posłużyć na długi czas.

 

Personalizowany album ślubny może być wykorzystany do przechowywania w nim zdjęć ze ślubu, ale również można zamówić taki, który nie będzie zawierać w tytule żadnych informacji dotyczących ślubu, dlatego sprawdzi się on też na inne pamiątkowe fotografie, na przykład na te rodzinne, z wakacji.

 

Kartka ślubna

Pamiątkowym podarunkiem będą również kartki ślubne. Zamiast jednak zdecydować się na zwykłą kartkę, którą można zakupić w każdym markecie albo sklepie papierniczym czy księgarni, można zamówić unikatowy model.

 

W tym przypadku świetnym pomysłem mogą być kartki ślubne, które wykonane są jako kartki personalizowane. Obecnie bardzo popularne są te, które przygotowuje się techniką typu scrapbooking, czyli z wykorzystaniem klejonych elementów. Mogą one wtedy dać unikatowy efekt.

 

Można również zdecydować się na unikatowe kartki, które będą wykonane przez artystów. Można kupić je w wielu wariantach w internecie, dlatego warto także zobaczyć ciekawe propozycje w tym zakresie.

 

Pudełeczko exploding box

Wśród interesujących pomysłów przeznaczonych na upominek pamiątkowy na ślub warto też wskazać na exploding box. To rodzaj pudełeczka, które po pociągnięciu za sznureczek czy wstążkę samo się otwiera i eksponuje zawartość.

 

Pudełeczka tego typu mogą wtedy spełniać funkcję kartki ślubnej, ponieważ mogą być umieszczone w nich życzenia. Również w środku pudełeczka można umieścić inne podarunki, na przykład jak gotówkę.

 

Takie pudełeczka można zakupić obecnie w sklepach internetowych i również zamówić je z personalizacją, wybierając jeden z dostępnych wzorów.

Author

Redakcja